Menu Zamknij

Forcefield Sport Lite 1 – Narciarski ochraniacz pleców

Forcefield Sport Lite 1 – Narciarski ochraniacz pleców

Ochraniacz pleców SportLite1 to produkt który łączy w sobie najlepsze i za razem niezbędne cechy: doskonałą ochronę, lekkość, wytrzymałość i idealne dopasowywanie.
Stworzony został dla wszystkich entuzjastów sportu, jest zaprojektowany tak by połączyć komfort użytkowania wraz z ochroną ciała spełniająca Europejską normę bezpieczeństwa CE.
Jego niska waga, smukłą konstrukcja i duże oddychające otwory wentylacyjne podnoszą jego walory użytkowe do tego stopnia że może sprostać wymaganiom każdego kto potrzebuje dobrej ochrony w każdych warunkach. Sprawdzi się świetnie na długie dni na desce czy nartach, wypady do snowparku, jazdę freeride, MTB oraz wszystkich innych sportów gdzie plecy narażone są na uderzenia. Poprzez użycie wysokiej jakości materiałów oraz podwójny pas biodrowy  – zawsze pozostanie w idealnej pozycji.
Jest to sztandarowy model przeznaczony dla wszystkich entuzjastów sportu, dzięki doskonałej relacji ceny do jakości jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów.
Ochraniacz Forcefield Sport Lite 1 podczas XXIII Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach otrzymał wyróżnienie jako Innowacja Roku oraz Puchar Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Ponadto został kilkukrotnie uhonorowany wyróżnieniem magazynu Ride.